• Warsztaty ceramiczne

• 11 lutego 2020 r.,  w naszym przedszkolu odbędą się bezpłatne warsztaty z ceramiki (koszty pokryte z budżetu przedszkolnego). Dzieci będą wykonywały magnesy na lodówkę. Zapraszamy do udziału w zajęciach :)

• Dzień Babci i Dziadka

• Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędą się w poszczególnych terminach:

Grupa Motylków i Biedronek ( II i V)- 15 stycznia 2020 r. o godz. 10.00;

Grupa Pszczółek ( I)- 23 stycznia 2020 r. o godz. 11.00;

Grupa Żabek ( III)- 24 stycznia 2020 r. o godz. 10.30.

Serdecznie zapraszamy Kochanych Dziadków na występy wnucząt :)

• Jasełka

• Zapraszamy Rodziców z grupy Motylków i Biedronek (gr. 2. i gr. 5.) na "Jasełka", które odbędą się 18 grudnia 2019 r. o godz. 12.00. Przedstawienie jasełkowe dla Babć i Dziadków dzieci z tych grup, odbędzie się 15 stycznia 2020 r. o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy :)

• Sesja świąteczna

• 6 grudnia 2019 r., p. fotograf Paulina Wiśniewska, będzie robiła naszym dzieciom zdjęcia. Bardzo prosimy o przejrzenie oferty fotograficznej, wybór zdjęć oraz wpisanie się na listę w danej grupie.

• Spotkanie organizacyjne Teatru Rodzica

• W środę, 27 listopada o godz. 16:00 w sali grupy 5. odbędzie się spotkanie organizacyjne TEATRU RODZICA.Serdecznie zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi.Zapraszamy:)

Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie wyboru sztuki i obsadzenia ról. Podobnie jak w poprzednich latach Teatr Rodzica przygotuje przedstawienie z okazji Dnia Dziecka.

• Zajęcia logopedyczne

• Zajęcia logopedyczne w naszym przedszkolu będą się odbywały w następujące dni:

gr. II i IV- poniedziałki 12.30- 15.30,

gr. I i V- środy 8.30- 11.00.

• Bezpłatne warsztaty "Uczmy się razem żyć 2019"

• 7 listopada 2019 r., w naszym przedszkolu odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci. Odbywają się one w ramach projektu "Uczmy się razem żyć 2019", realizowanego przez Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami, współfinansowanego ze środków PFRON, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

• Pasowanie na Przedszkolaka

• 29 listopada 2019 r., o godz. 11.00, odbędzie się uroczyste  pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy Żabek. Serdecznie zapraszamy  wszystkich rodziców.

• "Przedszkole do hymnu".

• Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zapraszają szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.

Nasze przedszkole bierze udział w akcji, w związku z tym prosimy, aby dzieci tego dnia były ubrane w odświętne stroje. Oprócz hymnu dzieci zatańczą i zaśpiewają piosenki o niepodległości.

• Zdjęcia

• 5 listopada 2019 r.,fotograf z firmy "MAWI" będzie robił naszym dzieciom zdjęcia. Bardzo prosimy o przejrzenie oferty fotograficznej, wybór zdjęć oraz wpisanie się na listę w danej grupie.