• Dzień Jabłka

• 24 października (czwartek), w naszym przedszkolu będzie obchodzony "Dzień Jabłka". Bardzo prosimy o ubranie dzieci w kolorach jabłuszek, czyli na: czerwono, zielono, żółto. Dziękujemy :)

• Uwaga!

• Drodzy Rodzice!

30 września 2019 r., dzieci z czterech grup: Pszczółek, Biedronek, Mrówek i Motylków, jadą na spektakl teatralny pt.: "Shrek- baśń o tolerancji". Przypominamy, że tego dnia śniadanie odbędzie się o godz. 8.00, natomiast wyjazd o godz. 8.30.

• Ubezpieczenie grupowe - propozycja

• Przedstawiamy Państwu grupową, nieobowiązkową polisę ubezpieczeniową, do ktorej można przystąpić w przedszkolu. Warunkiem jest minimalna liczba chętnych, tj. 30 zgłoszeń. Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o dostarczenie kopii ubezpieczenia dziecka, które już Państwo posiadacie (jest ono konieczne w przypadku wyjść poza teren przedszkola, wyjazdów itp.).

Koszt: 33 zł./rok  Termin płatności: 26 września 2019r.

• Zebranie Trójek Grupowych

• 17 września 2019 r. o godz. 16.00, odbędzie się zebranie wszystkich Trójek Grupowych. Spotkanie ma na celu wybór nowej Rady Rodziców oraz poruszenie spraw różnych.

• Zajęcia logopedyczne

• Drodzy Rodzice.

W najbliższy czwartek odbędą się zajęcia logopedyczne. Bardzo prosimy, aby dzieci uczęszczające na zajęcia w ubiegłym roku przyniosły do przedszkola zeszyty do ćwiczeń.

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Rozpoczęcie roku szkolnego.

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego różniło sie od poprzednich tym, iż to właśnie dziś oficjalnie nadano imię naszemu przedszkolu. Spośród zgłoszonych w konkursie nazw dzieci wybrały (a Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców zaakceptowały) tę, która najbardziej przypadła im do gustu, a mianowicie "Niezapominajka" (autorstwa pani Żanety Ciesielskiej oraz Amelki Ciesielskiej). Honorowego i symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz MiG Pobiedziska, pan Ireneusz Antkowiak oraz Sołtys Pomarzanowic, pan Mariusz Saukens.

• Akademia Reksia - piłka nożna - zajęcia dodatkowe w przedszkolu

• Już niebawem w naszym przedszkolu rozpoczną się różne zajęcia dodatkowe, m.in. - piłka nożna w Akademii Reksia.

Poza przedszkolem można trenować w godzinach popołudniowych w Pobiedziskach.

🔥 RUSZYŁY #WielkieNabory! 🔥
          Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa i ODBIERZ PIŁKĘ! ⤵️
          W treningach mogą wziąć udział, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 4. roku życia.
          To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września
          tworzone są nowe grupy treningowe, przez co zawodnik szybko adaptuje się do nowego
          środowiska i nawiązuje przyjaźnie.
          Na powitanie każdy nowy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą:
          ⚽️ klubowa piłka,
          🆓 2 bezpłatne treningi,
          🔶 rezerwacja miejsca w grupie treningowej,
          💉 opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,
          ✅ ubezpieczenie NNW,
          🏆 udział w turniejach.
          Czas na #TwójPoczątekPiłkarskiejPasji!
        • Zebrania z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbęda się w czwartek, 5 września 2019r. :

- grupa 1. - godzina 16:30,

- grupa 2. - godzina 16:00,

- grupa 4. - godzina 17:00,

- grupa 5. - godzina 17:00.

• Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2019/20

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Przedszkolu w Pomarzanowicach oraz UROCZYSTE NADANIE NAZWY odbędzie się 2 września 2019r. o godz.10.00. Dzień ten jest jednocześnie dniem otwartym dla rodziców i opiekunów do godz.11.00. Serdecznie zapraszamy nasze dzieci wraz z rodzicami!

• Dyżur w sierpniu

• Przedszkole w Pomarzanowicach ogłasza dyżur w miesiącu sierpniu tylko dla dzieci rodziców pracujących zawodowo w tym miesiącu. (OD 1 DO 30 SIERPNIA W GODZ.6.00-17.00)

Warunkiem zapisania dziecka na miesiąc wakacyjny jest uregulowana sytuacja finansowa oraz uiszczenie opłaty w wysokości 16zł na materiały plastyczne, które należy wpłacić na konto Rady Rodziców podając w tytule przelewu imię, nazwisko dziecka oraz "sierpień"

Wpłatę należy uiścić do 15.07.2019r.

Nr konta Rady Rodziców: WBK 95 1090 1450 0000 0001 1979 1799

Zapisy przyjmujemy do czwartku 27 czerwca.

• Podziękowania

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci z Publicznego Przedszkola w Pomarzanowicach składają serdeczne podziękowania Kierownictwu oraz Kierowcom Zakładu Komunalnego w Pobiedziskach za życzliwość, okazane serce oraz bezpłatny transport wszystkich dzieci z naszego przedszkola na przedstawienie.